bayram
Ravanelli Factory Worldwide Wholesale Services
Ravanelli Tekstil Endüstrileri Hakkında
RAVANELLI ÜRETİMİ
 
ÜRÜN

RAVANELLI; yeniliği, zarafeti ve kaliteyi birleştiren ürünler tasarlar.

ÖZENLE SEÇİLMİŞ ELYAF

RAVANELLI, örgü ürünlerinde kullanılan liflerin seçiminde eşsiz bir ustalığa sahiptir. Lifler ve özellikle RAVANELLI ürünlerde kullanılan pamuk en yüksek kalite standartlarına göre belirlenir. RAVANELLI, ürünlerinde kullandığı pamuğu tedarik ederken insan haklarına saygılı kaynaklardan geldiğinden emin olur.

 

DİKİŞTE YILLARIN DENEYİMİ

Hakkımızda

Erkek gömleği modasında saygın bir yere sahip olan Ravanelli Tekstil, 1980 yılında Adıyaman’ın Sincik ilçesinde kurulmuş bir aile şirketidir. Şirket bünyesinde 2012 yılında yine Sincik’te açılan dünya standartlarındaki fabrikasında Ravanelli markasıyla gömlek, takım elbise, pantolon, kemer ve kravat üretimi yapılmaktadır.

Ar-Ge çalışmalarında ve “kaliteli üretim”de hiçbir masraftan kaçınmayan şirket bünyesinde şu anda toptan ve perakende hizmet veren ikisi İstanbul, ikisi de Adıyaman’da olmak üzere toplam dört mağaza bulunmaktadır. Ayrıca Avrupa, Asya ve Afrika’nın birçok ülkesindeki şubelerde de satış yapılmaktadır. Ürünler; Suudi Arabistan, Lübnan, Dubai, Mısır, Cezayir, Tunus, Ürdün, Libya, Irak, İran gibi Arap ülkeleri ve Azerbeycan, Kazakistan, Türkmenistan Rusya, Romanya, Polonya, Ukrayna, Bulgaristan, Almanya, Çin, Yunanistan ve Hollanda olmak üzere 22 ülkeye ihraç edilmektedir.

About Us

Ravanelli Textile, which has a prestigious place in the men’s shirt fashion, is a family company which was founded in Sincik district of Adiyaman Province in 1980. Within the company, between 39 thousand and 50 thousand shirts, brand-named as Ravanelli, are produced monthly at the World-standard factory which was opened in Sincik in 2012. At the factory, where developed technologies are used and where suits, trousers, belts ad ties are produced with some brand name monthly suits production is between twenty thousand and thirty thousand units.

Within the company, which does nat stint at R&D and “high quality production”, there are totally four wholesale and retail stores, two of which are in Istanbul and two of which are in Adiyaman. Also we sell our products at our branches in many countries of Asia, Europe and Africa. Our products are exported to 22 countries, which are Azerbaijan, Kazakhstan, Turkmenistan, Russia, Romania, Poland, Ukraine, Bulgaria, Germany, China, Greece, Netherlands and Arab countries like Saudi Arabia, Lebanon, Dubai, Egypt, Algeria, Tunusia, Jordan, Libya, Iraq and Iran

 

 •  

  Whatsapp / Telegram : t.me/wholesale_services

  +90 850 885 41 66

   

 •  

  Telephone

  0216 544 57 92

   

 • Adress

  Mehmet Nesih Özmen Mahallesi-Nar Sokak-No:9/E

 • Instagram

   

ADIYAMAN, RAVANELLI ANA ÜRETİM MERKEZİ

Liza, ipliklerin birleşmesinden ürün oluşumuna kadar üretimin bütün aşamalarının gerçekleştiği ana merkezdir. Sofistike tasarıma sahip Fashion Show koleksiyonu ve Ravanelli severlerin giymesi için tasarlanan ürünler burada üretilir. Adıyaman, konfeksiyon ve lojistik alanında söz sahibi 1000 işbirlikçi ile 5 merkezde üretime liderlik yapmaya devam ediyor. 230 g ağırlığındaki bir gömleğin 25 km uzunluğundaki iplikten yapıldığını biliyor muydunuz?

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN